Această zi este un prilej de a ne reafirma angajamentul față de protejarea drepturilor copiilor și crearea unui mediu sigur și prielnic dezvoltării lor armonioase. Copiii reprezintă cea mai de preț comoară a comunității noastre și viitorul acestei țări.
Le dorim tuturor celor mici o copilărie plină de zâmbete, iubire și oportunități, iar părinților și educatorilor le mulțumim pentru grija și dedicarea lor.
La mulți ani, dragi copii!
Primarul comunei Pui,
Ovidiu CIOLEA










